SUNUCU HİZMETLERİ

 

 

 

 

 

Firmaların internetteki yüzü ve aynı zamanda iletişim aracı olan web sitesinin planlanması ve tasarımı ciddi bir iştir. Tasarım süreci; hedef kitlenin analizi, verilerin toplanması ve düzenlenmesi, kullanıcı akışlarının düzenlenmesi gibi birçok aşamalardan oluşur.

JOVA, modern, zamanın trendlerine uygun, ziyaretçi odaklı ve kullanım kolaylığı ön plana çıkan çalışmalar yapmakta gayret göstermekte ve öncelikle bu hedeflere uygun tasarımlar üzerinde çalışmaktadır. Tabiki müşteri memnuniyeti her zaman olduğu gibi ön plandadır ve çalışmaları sadece ekibimizin beğenmesi değil, aynı zamanda müşterilerimizin yapı ve vizyonuna da uygun projelerin ortaya çıkması için özverili bir şekilde çalışmaktayız.

Referanlarımız ve mevcut çalışmalarımızı görmek içinn bize ulaşabilirsiniz


JOVA, donanım tarafında birçok distribütör ve markanın bayiliğini yapmaktadır. Bilgisayar bileşenlerinden tutun, sunucu ve sunucu aksesuarları, network ekipmanları ve daha birçok alanda müşterilerilerimize mümkün olan en doğru ve uygun ürünleri fiyat ajantajıyla sunmaya çalışıyoruz. 

Sistem, network yapılarının incelenmesi, gerekli değişikliklerin ve geliştirmelerin planlanması ve hayata geçirilmesi konusunda profesyonel hizmetler vermekte olan firmamız, bu tarz projelerde hassasiyetle çalışmakta ve müşteri memnuniyeti için ekibiyle gerekli çalışmaları yapmaktadır. 

Firmanızda yaşadığınız her türlü sorunda bizimle iletişime geçebilir, güvenilir ve profesyonel destek alabilirsiniz. 


Kurumsal bir firmada iş akışında mail sistemi çok önemlidir ve bazen düzgün çalışmayan bir mail sistemi firmaya yüklü miktarda para kaybettirebilir veya müşterileriyle ciddi problemler yaşatabilir. İşlerinin çoğunu mail yoluyla halledelen firmaların bu nedenlerden dolayı güvenilir bir firmadan hizmet almaları çok önemlidir. 

JOVA olarak Kurumsal E-Posta hizmeti verirken sistemin minimum kesintiye uğramasını sağlamaya çalışıyoruz ve bunu sağlamak için de yedekli sunucular ve ileri teknoloji donanımlar kullanıyoruz. Gelen mailleri mümkün olduğunca filtreliyerek zararlı ve gereksiz içerikten arındırmak için bir koruma sisteminden geçiriyoruz. Ayrıca Kurumsal E-Posta hizmeti alan müşterilerimiz, satın aldıkları alana göre maillerini sunucu üzerinde saklayabiliyorlar ve böylece bilgisayarlarında disk arızası veya çalınma gibi durumlar yaşandıklarında eski maillerine tekrar ulaşabiliyorlar. 

Ayrıntılı bilgi için www.jovahost.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Hakkımızda

JOVA, 2009 senesinde kurumsal müşterilere bilişim sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur. Günümüze kadar çeşitli firmalara gerek operasyonel gerekse danışmanlık yaparak birçok projeye imza atmıştır. 

Teknoloji Haberleri

Jova Blog Yazıları

23 Mart 2019
18 Eylül 2016
16 Eylül 2016

İletişim

Erenköy Mh. Hacı Hakkı bey sk. No: 7/5
Erenköy / Kadıköy / İstanbul
Tel : +90 212 555 71 22 
Faks : +90 212 555 71 92
E-Mail : info@jova.com.tr

All Rights Reserved. © 2015 Jova Bilişim Gıda San. ve Tic.Ltd.Şti.