SUNUCU HİZMETLERİJOVA, müşterileri için sunucu tarafında da birçok hizmet vermektedir. Mevcut sahibi olduğunuz sunucunuz için barındırma hizmeti alabilir, firmamıza ait bir sunucu kiralayabilir ya da sanal sunucu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Talep ettiğiniz sunucular hızlı bir şekilde hazırlanarak tarafınıza teslim edilir. En son teknoloji donanımlar kullanarak daha hızlı, stabil ve güvenilir bir hizmet sunmaya gayret gösteriyoruz. 

Sunucularımız lokasyon olarak dünyanın en büyük veri merkezi işletmecisi olan Equinix Türkiye verimerkezinde barındırılmaktadır. Veri Merkezinin Tier-3 seviyesinde olması, yedek elektrik şebekesi, enerji ve soğutma sistemleri ve yedek data hatları anlamına gelmektedir. Bu özellikler sayesinde firmamız sizlere yüksek kullanılabilirlik sunabilmektedir. 

Hakkımızda

JOVA, 2009 senesinde kurumsal müşterilere bilişim sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur. Günümüze kadar çeşitli firmalara gerek operasyonel gerekse danışmanlık yaparak birçok projeye imza atmıştır. 

Teknoloji Haberleri

Jova Blog Yazıları

23 Mart 2019
18 Eylül 2016
16 Eylül 2016

İletişim

Erenköy Mh. Hacı Hakkı bey sk. No: 7/5
Erenköy / Kadıköy / İstanbul
Tel : +90 212 555 71 22 
Faks : +90 212 555 71 92
E-Mail : info@jova.com.tr

All Rights Reserved. © 2015 Jova Bilişim Gıda San. ve Tic.Ltd.Şti.