KURUMSAL E-POSTA


Kurumsal bir firmada iş akışında mail sistemi çok önemlidir ve bazen düzgün çalışmayan bir mail sistemi firmaya yüklü miktarda para kaybettirebilir veya müşterileriyle ciddi problemler yaşatabilir. İşlerinin çoğunu mail yoluyla halledelen firmaların bu nedenlerden dolayı güvenilir bir firmadan hizmet almaları çok önemlidir. 

JOVA olarak Kurumsal E-Posta hizmeti verirken sistemin minimum kesintiye uğramasını sağlamaya çalışıyoruz ve bunu sağlamak için de yedekli sunucular ve ileri teknoloji donanımlar kullanıyoruz. Gelen mailleri mümkün olduğunca filtreliyerek zararlı ve gereksiz içerikten arındırmak için bir koruma sisteminden geçiriyoruz. Ayrıca Kurumsal E-Posta hizmeti alan müşterilerimiz, satın aldıkları alana göre maillerini sunucu üzerinde saklayabiliyorlar ve böylece bilgisayarlarında disk arızası veya çalınma gibi durumlar yaşandıklarında eski maillerine tekrar ulaşabiliyorlar. 

Ayrıntılı bilgi için www.jovahost.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Hakkımızda

JOVA, 2009 senesinde kurumsal müşterilere bilişim sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak amacıyla kurulmuştur. Günümüze kadar çeşitli firmalara gerek operasyonel gerekse danışmanlık yaparak birçok projeye imza atmıştır. 

Teknoloji Haberleri

Özet akışı bulunamadı.

Jova Blog Yazıları

23 Mart 2019
18 Eylül 2016
16 Eylül 2016

İletişim

Erenköy Mh. Hacı Hakkı bey sk. No: 7/5
Erenköy / Kadıköy / İstanbul
Tel : +90 212 555 71 22 
Faks : +90 212 555 71 92
E-Mail : info@jova.com.tr

All Rights Reserved. © 2015 Jova Bilişim Gıda San. ve Tic.Ltd.Şti.